Krewni i znajomi królika

Description:

Podoficerowie i oficerowie Marynarki. Senatorzy i radni i z ich całymi świtami żerującymi na swoich reprezentantach. Stare szychy karteli i ich bliscy oraz patrzące spode łba na ich bogactwo młode wilki. Młodzi sędziowie i lekarze czający się na federalne stołki i starzy bardzo nie chcący ich oddać. Osiedlowe tuzy i gwiazdy ekranu żyjące na Florydzie. Biznesmeni odpalający swoje warsztaciki na kokainowej gotówce i ci opłacający się żeby nie zaćpać im całej załogi. Bankierzy prześcigający się o profity z przetrzymywania szmalu karteli i ci obawiający się wpadki za pranie brudnych pieniędzy.
W skrócie: wszyscy ci których życie byłoby w zupełnie innym, dużo gorszym miejscu gdyby nie Mat. Wdzięczność, szantaż dawnymi i nie-tak-dawnymi sprawkami, załatwianie patronów finansowych lub przeciwnie: poparcia ważniaków i przepchnięcia jakiejś decyzji. Okazjonalna Więź albo zwykłe pospolite zastraszenie.
Od pewnego momentu to napędza się już samo.

Bio:

Kiedy nie trzeba załatwić nic konkretnego, zawsze miło jest wiedzieć że ludzie o tobie pamiętają. Że nie zapomnieli że należy ci się procent od wielomilionowego dofinansowania kampanii które załatwiłeś im pod stołem, a przecież nie dziękuje się za pieniądze pieniędzmi. Że zawsze chętnie słuchasz co w trawie piszczy.

Krewni i znajomi królika

Cocaine Is A Hell Of A Drug Tom_Burgle